Home
Shop
Список бажань0

Бренд Hoco - Якість та Ефективність

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором бренду Hoco. в Україні. Пряма співпраця з виробником дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам:

Тільки 100% оригінальну,
автентичну продукцію.

Найпривабливіші ціни на ринку України.

Надавати 6 місяців гарантії на будь-який товар нашого магазину.

Актуальну, точну та правдиву інформацію про запропоновану продукцію.

Бренд Hoco.

HOCO. TECHNOLOGY (HK) Co., LTD. була заснована у 2009 році та створила бренд «Hoco». Через роки розвитку бренд «Hoco». перетворився на всесвітньо відомий бренд аксесуарів для цифрових пристроїв та мобільних телефонів.

Головний офіс компанії знаходиться в районі Longhua New District, місто Шеньчжень, Китай. Компанія володіє сучасними офісами класу 5A, а також модернізованою складською та логістичною системою. Як основний бренд компанії, “Hoco.” співпрацює зі своїми агентами у більш ніж 50 країнах світу, асортимент розширився від традиційних товарів захисного типу до захисного скла для екранів мобільних телефонів, зарядних пристроїв, портативних акумуляторів, аудіопродукції, відеопродукції, аксесуарів для транспортних засобів, невеликих домашніх меблів, товарів для розумного будинку, спортивних товарів, товарів для подорожей та відпочинку, для комп’ютерів, сумок, дитячих освітніх продуктів тощо.

Орієнтуючись на товари різних категорій, компанія має намір відкривати брендові роздрібні магазини для продажу цифрових аксесуарів та товарів для повсякденного життя. Насамперед, «Hoco.» наполягає на якості продукції та займається створенням простих, практичних, яскравих та стильних продуктів.

Бренд продовжуватиме наполягати на такому принципі та прагнутиме до створення бренду, відомого по всьому світу.

Бренд Hoco

Наш магазин продукції Hoco

Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину, офіційного дистриб’ютора високоякісних товарів від відомого бренду Hoco в Україні! Відкрийте для себе широкий асортимент продукції, включаючи безпровідні навушники Hoco, автомобільні зарядні пристрої, тримачі для телефонів, павербанки та інші пристрої, які забезпечать вам найвищий рівень комфорту. Дізнайтеся більше про бренд Hoco та його інноваційні рішення для вашого щоденного життя. Придбайте високоякісні товари для вашого комфорту та насолоджуйтеся відмінною якістю з Hoco!

Back to Top
Ваш кошик